Usługi dronem

W swojej pracy bardzo często posługujemy się bezzałogowym statkiem powietrznym, potocznie zwanym dronem. Ujęcia z powietrza są stabilne i precyzyjne, a przy tym pomagają w takich czynnościach, jak wykonywanie dokładnych pomiarów.

Oferujemy takie usługi jak:

Zdjęcia lotnicze
Fotografowanie krajobrazów i terenów zabudowanych z lotu ptaka pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować walory regionu. Toteż coraz więcej gmin decyduje się na tego rodzaju usługi.

Obsługa inwestycji
Zdjęcia z powietrza są nieocenione podczas rozmów z inwestorami. Dokładnie można pokazać obszar przeznaczony pod inwestycję. Pomoże to sporządzić szczegółowe pomiary i dokumentację. Możemy zaproponować nie tylko zdjęcia lotnicze, ale także przelot i podgląd video na żywo.

Inspekcje dachów i trudno dostępnych obiektów 
Dobrej jakości zdjęcia z powietrza są nieocenioną pomocą, kiedy w grę wchodzą obiekty wysokie lub dostęp do nich jest utrudniony. Dotyczy to na przykład kominów, wież lub mostów. 

Monitoring długich obiektów 
Nasze drony mają zasięg do 2 km, rejestrują filmy w rozdzielczości 4K albo FullHD. Dlatego też bez problemu możemy sporządzić dokumentację dłuższych obiektów jak wały przeciwpowodziowe, linie przesyłowe, drogi lub cieki wodne. Przygotowanie materiałów w takiej formie jest znacznie szybsze, niż gdyby trzeba było wszystko rejestrować ręcznie.

Kontrola zagrożeń 
Ponieważ posiadamy specjalistyczne urządzenia, nasze drony wielokrotnie pomagają służbom ratowniczym. Przydają się na przykład do zwalczania pożarów lub ich zapobieganiu. Dzięki widokowi z lotu ptaka bardzo szybko można zdiagnozować zagrożenie, a przez to szybko zareagować. Kamera termowizyjna będzie pomocna również podczas akcji ratunkowej.

Inspekcja termoizolacji 
Drony są też świetną propozycją, kiedy potrzebna jest termowizja. Sprawdzą się m.in. do inspekcji termoizolacji. Z łatwością da się wykryć straty ciepła zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Możemy wykonać inspekcję linii energetycznych nawet w trudno dostępnych miejscach i na dłuższych odcinkach.

 

Z orbity Ziemia jest piękna, błękitna, widać wszystko w cudownych kolorach.

Mirosław Hermaszewski